comarchPRODUKCJA W DOBRYCH RĘKACH
Konferencja online

17 - 18 czerwca 2021 r.


To dwa dni wypełnione wykładami na temat planowania, monitorowania i rozliczania produkcji oraz prelekcjami o zastosowaniu nowoczesnych technologii z pogranicza sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy w firmach produkcyjnych. W agendzie przewidziane są również prezentacje przedstawicieli klientów Comarch, którzy opowiedzą o zastosowaniu systemów ERP w ich firmach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wystarczy wejść na stronę Konferencja "Produkcja w dobrych rękach" i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencja skierowana jest do osób zarządzających, właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych, którzy chcą się dowiedzieć, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie przy użyciu systemu ERP.

Część prezentacji przybliży też uczestnikom zagadnienia z zakresu zarządzania procesami, które w firmach produkcyjnych odpowiadają za logistykę, magazynowanie czy utrzymanie usług serwisowych. Nie zabraknie też wykładu na temat informatycznego narzędzia do analizy danych – Comarch Business Intelligence.

Pełna agenda konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie:

https://events.comarch.com/erp/produkcja-2021/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top