ser groupSER Group, wiodący dostawca platform ECM i obsługi treści, ma zaszczyt ogłosić, że otrzymał tytuł „Wizjonera” w raporcie firmy Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms 2021*. W raporcie oceniono 18 dostawców platform obsługi treści na podstawie kompletności ich wizji oraz zdolności do jej realizacji.


 REKLAMA 
 SOLEMIS 
 
Wzrost liczby przypadków pracy hybrydowej i zdalnej oraz pojawienie się nowych sposobów pracy w ciągu ostatnich przeszło 18 miesięcy, przyspiesza naszym zdaniem wzrost znaczenia cyfrowego miejsca pracy i zapotrzebowania na innowacyjne rozwiązania w zakresie treści, procesów i współpracy.

Zwiększenie produktywności, skalowanie działalności, reagowanie na potrzeby klientów i tworzenie najwyższej jakości wrażeń klientów stały się krytycznymi czynnikami sukcesu dla organizacji, aby dostosować się do nowego sposobu pracy i dobrze w nim prosperować - komentuje Sven Oliver Behrendt, dyrektor generalny SER Group.


Innowacyjne możliwości w zakresie treści i procesów


Naszą misją zawsze było ułatwienie codziennej pracy użytkownikom i zapewnienie im zwrotu z informacji. Dlatego, na przykład, dużą innowacją jest predykcyjne wypełnianie wiadomości e-mail z pomocą sztucznej inteligencji. Rozszerzyliśmy możliwości federacji w Doxis4 aby wyeliminować silosy informacyjne naszych klientów i umożliwić im pełne wykorzystanie potencjału treści w różnych repozytoriach i źródłach - mówi dr Gregor Joeris, dyrektor ds. technologicznych Grupy SER.


Jak dodaje

Wiemy, że integracja aplikacji korporacyjnych jest głównym wyzwaniem dla organizacji, które chcą osiągnąć prawdziwą cyfryzację z kompleksowymi procesami. Dlatego rozszerzyliśmy również nasz, i tak już bogaty, zestaw łączy i możliwości API, aby jeszcze łatwiej zintegrować Doxis4 z aplikacjami biznesowymi, takimi jak Salesforce, SAP, Microsoft Dynamics i wieloma innymi.


Rosnące znaczenie rozwiązań SaaS/PaaS


Raport Magic Quadrant z 2021 r. przewiduje gwałtowny wzrost popytu na rozwiązania SaaS/PaaS na rynku. SER Group spełnia ten wymóg dzięki Doxis4Cloud, środowisku wdrożeniowemu w chmurze, wspierającemu rozwiązania osadzone w chmurze i ich szybką implementację.

W ciągu ostatniego roku odnotowaliśmy znaczny wzrost popytu na rozwiązania SaaS/PaaS oraz przykłady użycia oparte na chmurze, które pozwalają na zastosowanie krótkiego cyklu wdrożenia. Nasza oferta Doxis4Cloud pozwala klientom przyspieszyć czas wprowadzenia produktów na rynek i szybko zwiększyć efektywność dzięki gotowym rozwiązanio - mówi Behrendt.


Behrendt podsumowuje:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskania przez Grupę SER tytułu Wizjonera w tym roku. Jest to dla nas potwierdzenie naszej wizji ciągłej innowacji, wyznaczania nowych standardów i spełniania stale zmieniających się potrzeb naszych klientów. To część naszego kultury organizacyjnej jako lidera innowacji. Naszym niezmienny zobowiązaniem pozostaje wspieranie naszych klientów w zapewnieniu ciągłości działania i rozwoju poprzez zapewnianie im zwrotu z informacji.


Źródło: www.sergroup.com/pl/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top